ul. Unii Lubelskiej 3
61-249 Poznań

prototypy-pl

prototypy-pl spółka z o.o. jest spadkobierczynią merytorycznego dorobku Centrum Naukowo Wdrożeniowego, którego specjalnością przez niemal 20 lat było projektowanie, produkcja i budowa maszyn, linii technologicznych i różnego typu innych urządzeń. Dyrektorem Zarządu, a zarazem głównym udziałowcem spółki był dr inż. Jerzy Jankowski. Z naszą firmą współpracowali między innymi tacy partnerzy jak: MICHELIN, VOLKSWAGEN, ROCKWOOL, BRIDGESTONE, PHILIPS, EXIDE, VIA-CON, KEIPER, DECORA,AESCULAP-BROWN, POLI-EKO i wielu innych. Zdobyta wówczas wiedza techniczna i doświadczenie zostały z powodzeniem przeniesione do nowej firmy prototypy-pl

Naszą specjalizacją jest projektowanie i produkcja maszyn, linii technologicznych i oprzyrządowania co pozwala na automatyzację  procesów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dziesiątkom wyprodukowanych maszyn jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy problem produkcyjny.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne obrabiarki, maszyny specjalne, oprzyrządowanie produkcyjne, linie technologiczne i urządzenia montażowe. Misją firmy  prototypy-pl jest świadczenie jej partnerom usług na najwyższym poziomie. Proponujemy produkty o najwyższych standardach i w wyjątkowo korzystnych cenach.    

CopyRights © 2011 - prototypy-pl