ul. Unii Lubelskiej 3
61-249 Poznań

prototypy-pl

prototypy-pl spółka z o.o. jest spadkobierczynią merytorycznego dorobku Centrum Naukowo Wdrożeniowego, którego specjalnością przez niemal 20 lat było projektowanie, produkcja i budowa maszyn, linii technologicznych i różnego typu innych urządzeń. Z naszą firmą współpracowali między innymi tacy partnerzy jak: MICHELIN, VOLKSWAGEN, ROCKWOOL, BRIDGESTONE, PHILIPS, EXIDE, VIA-CON, KEIPER, DECORA,AESCULAP-BROWN, POLI-EKO, GEBERIT, NIFCO i wielu innych. Systematycznie poszerzamy spektrum naszych partnerów. Dlatego też powstała nowa firma.

maszyny prototypowe.pl  spółka z o.o jest spółką córką firmy prototypy-pl i zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem maszyn i urządzeń uzupełniając możliwości wykonawcze naszego podstawowego podmiotu w strukturze projektowej i wykonawczej.

Naszą specjalizacją jest projektowanie i produkcja maszyn, linii technologicznych i oprzyrządowania co pozwala na automatyzację  procesów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dziesiątkom wyprodukowanych maszyn jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy problem produkcyjny.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne obrabiarki, maszyny specjalne, oprzyrządowanie produkcyjne, linie technologiczne i urządzenia montażowe. Misją firm   prototypy-pl  i   maszyny prototypowe.pl   jest świadczenie jej partnerom usług na najwyższym poziomie. Proponujemy produkty o najwyższych standardach i w wyjątkowo korzystnych cenach.    

CopyRights © 2011 - prototypy-pl